• Prvá pomoc

• 15. 3. 2024
      • Ďakujeme našim opatrovateľom a pani učiteľke Anke Čiškovej za príjemne prežitý deň.

Modelovými situáciami nám pripomenuli, že povinnosťou každého občana je poskytnúť prvú pomoc každému, ktorý ju potrebuje. Tak sme trénovali a učili sa, ako ju poskytnúť najlepšie, ako vieme.

• Kaštieľ v Betliari

• 14. 3. 2024
      • Dnešný deň strávili žiaci našej školy so svojimi vyučujúcimi návštevou kaštieľa v Betliari a vychádzkou po priľahlom parku.

• Prax cukrárov

• 13. 3. 2024
      • Na sladko i na slano. Na dnešnej praxi si žiaci 1. a 2. ročníka vyskúšali pripraviť trosku netradičné cesto- zemiakové, ktoré tvarovali šúľaním a plnením slivkovým lekvárom.

Nakoniec si pripravili aj slanú verziu zemiakového cesta a to lokše a cesnakové guľky. Dobru chuť!