• Pozdravy

• 9. 5. 2024
      • Žiacky 5.B a 8.B vjm si vyrobili pozdravy pri príležitosti Dňa matiek.

• Prax maliarov

• 9. 5. 2024
      • Prax žiakov prvého ročníka odboru maliarske a natieračské práce prebieha v priestoroch školy.

• Prax maliarov

• 7. 5. 2024
      • Žiaci 2. a 3. ročníka odboru maliar sa učia používať pri výkone praxe v sťažených podmienkach a za plnej prevádzky zariadenia Subsídium aj iné technologické stroje na nanášanie náterových hmôt, ktoré privátne majstri OU poskytujú, aby sa žiaci zdokonalili aj v týchto technikách.

• V moci noci

• 6. 5. 2024
      • Deti z ŠKD a zo školského internátu si prezreli výstavu s prírodovednou tematikou v Galérii Baníckeho múzea v Roňave s témou V moci noci. Dozvedeli sa veľa zaujímavých informácii o sovách žijúcich na Slovensku. Komentovaná prehliadka bola spojená s tvorivou dielňou na ktorej si deti vlastnoručne vyrobili darčekovú taštičku s vyobrazením sov.